Проект
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Професионална компанија Интегрирање на истражување и развој, дизајн, производство, продажба, инженерска инсталација и по-продажни услуги, главно презема инженеринг нерѓосувачки челик оградата, огради, balustrade, колони, бања хардвер, завеси ѕид точка додатоци, врата рачки, и поврзан со хардвер , лим и други проекти производ.
Марина Еден
Марина Еден, наречена „ЗЕЛЕНА СЕРВИЈА“ или „ЗЕЛЕНА ВАЛИЈА“, градежен комплекс со висока густина и мешана употреба во срцето на новата финансиска област на Сингапур, Марина Беј, ја надополнува визијата на Управата за обнова на Управата (УРА) за правење на Сингапур " Град во градина “, веднаш откако ќе заврши, стана нова обележје на зградата во Сингапур. Како специјализиран производител во областа на хардверот, Фошан Jiannuo Хардвер копродукции, Ltd беше многу чест што учествуваше во овој проект со соработка со нашите клиенти во Сингапур. JN главно одговараше за дел од не'рѓосувачки челик: систем за оградување од не'рѓосувачки челик, држач и додатоци од не'рѓосувачки челик, рамка на вратата од лифт од не'рѓосувачки челик, облоги од не'рѓосувачки челик, екран од не'рѓосувачки челик, украсен electвонен екран, не'рѓосувачки челик, решетки за не'рѓосувачки челик , луксузен контејнер за отпадоци од нерѓосувачки челик, шетар од нерѓосувачки челик, ограда за базен од не'рѓосувачки челик, итн.
Америка палуба + ограда
Американска палуба + ingелезница. е обдарена со беспрекорен дизајн и исклучително занаетчиство. развиена од компанијата се продаваат добро во странство. Ако можете да обезбедите цртање за, Foshan Jiannuo Хардвер Производи копродукции, Ltd може да дизајнира и развива за вас врз основа на вашите барања.
Терминал 4 на аеродромот Чанги
Како седми најпрометен меѓународен аеродром во светот деновиве, аеродромот Чанги е главниот цивилен аеродром во Сингапур и важен авијациски центар во Азија. Новоотворениот терминал 4 на аеродромот Чанги е двоспратна зграда висока 25 метри со вкупна површина од 225.000 квадратни метри. Се очекува постојниот целосен патнички капацитет да се зголеми на околу 82 милиони годишно. Како специјализиран производител во областа на хардверот, Фошан Jiannuo Хардвер копродукции, Ltd беше многу чест што учествуваше во овој проект со соработка со нашите клиенти во Сингапур. JN главно одговараше за дел од не'рѓосувачки челик: систем за оградување од не'рѓосувачки челик, ограда против колазија од не'рѓосувачки челик, итн.
Овошје Централ
Еден од последниот трговски центар на Orchard Road пред да се придружи на Civic District, Orchard Central е највисокото вертикално место во Сингапур со архитектонски уникатни карактеристики како што е неговата стаклена фасада и мечтажата за привлечна дигитална уметност на локалниот уметник Метју Нгуи. Има многу карактеристики за да се пофали околу вклучувањето на предниот дел на градскиот пазар на Медитеранот во стилот на светот, највисокиот затворен iaид за качување во светот преку Виа Ферата, најголемата колекција на јавни уметнички инсталации на реномирани меѓународни уметници, 24/7-оперативна покривна градина и прошетка со Дискавери. Како специјализиран производител во областа на хардверот, Фошан Jiannuo Хардвер копродукции, Ltd беше многу чест што учествуваше во овој проект со соработка со нашите клиенти во Сингапур. JN главно одговараше за дел од нерѓосувачки челик: систем за оградување од не'рѓосувачки челик, итн.
Сервис
Хардвер Jiannuo формираше силна техничка сила предводена од високи инженери, дизајнери и професионален технички персонал. Таа воведе напредна странска опрема за производство, а нејзините производи се произведуваат во строга согласност со стандардизираните технолошки процеси.
Таа има за цел да им обезбеди на клиентите со висок квалитет, практичност, роман и уникатен изглед од нерѓосувачки челик и нерѓосувачки челик ограбувања. Во исто време, Jiannuo хардвер постојано развива нови технологии, нови процеси и нови производи кои се погодни за модерен декоративен хардвер за да се прилагодат на развојот на пазарот.
Производи
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Обезбедување на клиенти со висок квалитет, практични, нови и уникатни производи од железница од нерѓосувачки челик и нерѓосувачки челик огради. Во исто време, Jiannuo хардвер постојано развива нови технологии, нови процеси и нови производи кои се погодни за модерен декоративен хардвер за да се прилагодат на развојот на пазарот.
Jiannuo Хардвер ќе добие повеќе клиенти признавање и благодарност со добар квалитет.
Клиентот прво, обезбедување на квалитет, создаде нови квалитетни производи.
Jiannuo | Бања Хардвер Стаклена врата копчето JN-BS01 Производител
JN-BS015копчето стаклена вратаГлавната материјал: 304316 нерѓосувачки челик
Квалитет Бања Хардвер JN-BS023 Производител | Jiannuo
Бања Хардвер JN-BS023 споредба со други слични производи на пазарот, има неспоредливо извонредни предности во однос на перформанси, квалитет, изглед, итн, и ужива добар углед во market.Jiannuo резимира недостатоците на минатото производи, и постојано се подобрува нив. Спецификациите на Бања Хардвер JN-BS023 може да се прилагоди во зависност од вашите потреби.заврткаГлавната материјал: 304316 нерѓосувачки челик
Најдобрите оградата Топ Хардвер компанијата - Jiannuo
JN-A067оградата врвотОградата Топ Хардвер споредба со други слични производи на пазарот, има неспоредливо извонредни предности во однос на перформанси, квалитет, изглед, итн, и ужива добар углед во market.Jiannuo резимира недостатоците на минатото производи, и постојано ги подобрува. Спецификациите на оградата Топ Хардвер може да се прилагоди во зависност од вашите потреби.Главната материјал: 304, 316 од нерѓосувачки челик
Прилагодено Balustrade Топ хардвер Производители од Кина | Jiannuo Balustrade Top.
Balustrade Top Hardware во споредба со слични производи на пазарот, има неспоредливи извонредни предности во однос на перформансите, квалитетот, изгледот, итн., И ужива добра репутација на пазарот. Џиннуо ги сумира дефектите на минатите производи и континуирано ги подобрува. Спецификациите на највисокиот хардвер на Balustrade може да се прилагодат според вашите потреби.JN-A074.Balustrade Top.Главен материјал: 304, 316 нерѓосувачки челик42.4, 50.8.
За нас
Во моментов, Jiannuo има воспоставено строга мрежа за продажба и по продажбата и воспостави добра корпоративна слика, која е ценета и признаена од нашите клиенти.
Ние веруваме дека во рамките на услугата концепт на "клиент прво, квалитет прво", Харнуо хардвер ќе бидат препознаени и ценети од страна на повеќе и повеќе клиенти во земјата и во странство, и ќе продолжи да се развива и да биде силна. Нашите главни производи се оградата од нерѓосувачки челик и огради.
Ако имате повеќе прашања, пишете ни
Само кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.