Projekti
LEXO MË SHUMË

Një kompani profesionale që integron kërkimin dhe zhvillimin, projektimin, prodhimin, shitjet, instalimin inxhinierik dhe shërbimin pas shitjes, kryesisht ndërmerr kangjella inxhinierike prej çeliku inox, parmakë, parmakë, kolona, ​​pajisje për banjë, pajisje muri perde të fiksuara, doreza dyersh, pajisje të lidhura produkte, pllakë metalike dhe produkte të tjera të projekteve.

Kangjella ballkoni inox për projektin e Sheshit Linden në Amerikë
PROJEKT I SHËSHIT LINDEN. është e pajisur me dizajn të patëmetë dhe mjeshtëri të hollë. të zhvilluara nga kompania shiten mirë jashtë shtetit. Nëse mund të ofroni vizatim për , Foshan Jiannuo Hardware Products Co., Ltd. mund të projektojë dhe zhvillojë për ju bazuar në kërkesat tuaja.
Produkte çeliku inox për Marina One
Marina One, e quajtur "GREEN HEART" ose "GREEN LALLY", një kompleks ndërtimi me densitet të lartë, me përdorim të përzier në zemër të distriktit të ri financiar Marina Bay të Singaporit, plotëson vizionin e Autoritetit të Rizhvillimit Urban (URA) për ta bërë Singaporin një "qytet në një". Kopshti”, është bërë menjëherë një ndërtesë e re historike në Singapor sapo të përfundojë. Si prodhues i specializuar në fushën e harduerit, Foshan Jiannuo Hardware Co., Ltd ishte shumë i nderuar të merrte pjesë në këtë projekt duke bashkëpunuar me klientin tonë në Singapor. JN ishte kryesisht përgjegjëse për pjesën prej çeliku të pandryshkshëm: sistem kangjella prej çeliku inoks, kllapa dhe aksesorë prej çeliku inoks, korniza e derës së ashensorit prej çeliku inoks, veshjet prej çeliku inoks, ekran rrjetë me unazë dekorative prej çelik inox, grila prej çeliku inoks, raft biçikletash prej çeliku inoks, funde prej çeliku inoks , kosh plehrash luksoz inox, shtyllë inox, parmakë pishine inox etj.
Kangjella e jashtme e shkallëve prej çeliku inox për spitalin Sengkang
Projekti i Spitalit Sengkang fitoi çmimin Platinum të Markës së Ndërtesës së Gjelbër të Autoritetit të Ndërtimit të Singaporit. Projekti, i cili mbulon një sipërfaqe prej rreth 228,000 metra katrorë, është një qendër shërbimi shëndetësor. Ai përmban një spital qendror, një spital komunitar dhe disa klinika të specializuara. Pas përfundimit, ai do të lejojë që nevojat mjekësore të banorëve në Sheng Gang të trajtohen siç duhet. Si prodhues i specializuar në fushën e harduerit, Foshan Jiannuo Hardware Co., Ltd ishte shumë i nderuar të merrte pjesë në këtë projekt duke bashkëpunuar me klientin tonë në Singapor. JN ishte kryesisht përgjegjëse për pjesën e çelikut të pandryshkshëm: sistem kangjella prej çeliku inox, kangjella kundër përplasjes prej çeliku inoks, pllakë kontrolluese kundër rrëshqitjes prej çeliku inox, etj.
Kangjella qelqi inox për kopshtin qendror
Një nga qendrat e fundit tregtare në Orchard Road përpara se të hyni në Distriktin Civic, Orchard Central është vendi më i lartë vertikal i blerjeve në Singapore me karakteristika arkitekturore unike si fasada e tij prej xhami dhe membrana tërheqëse e artit dixhital të artistit vendas Matthew Ngui. Ka shumë veçori për t'u mburrur, duke përfshirë përballjen e tregut të parë të qytetit të stilit mesdhetar, murin më të lartë të brendshëm në botë të ngjitjes Via Ferrata, koleksionin më të madh të instalimeve të artit publik nga artistë të mirënjohur ndërkombëtarë, një Roof Garden dhe Discovery Walk që funksionon 24/7.Si prodhues i specializuar në fushën e harduerit, Foshan Jiannuo Hardware Co., Ltd ishte shumë i nderuar të merrte pjesë në këtë projekt duke bashkëpunuar me klientin tonë në Singapor. JN ishte kryesisht përgjegjëse për pjesën prej çeliku të pandryshkshëm: sistemin e kangjellave inox, etj.
Shërbimi

JIiannuo Hardware Ka prezantuar një seri pajisjesh të avancuara dhe me një ekip të fortë teknologjik profesional të përbërë nga inxhinierë, teknologë dhe dizajnerë të vjetër dhe me përvojë, të gjitha këto mund të sigurojnë që mallrat tona të prodhohen rreptësisht në madhësi dhe teknologji të saktë si proces me standard të lartë.


Ndërkohë, Jiannuo Hardware synon të kërkojë produkte, teknologji, stil, roman dhe pamje unike të reja dhe ka gjetur sistem të sistemuar të shitjeve dhe shërbimit pas shitjes në mënyrë që të kënaqë kërkesat e klientëve dhe të përshtatë zhvillimin e tregut. Tani ne kemi fituar reputacion të mirë dhe miratim nga klientët tanë.


Produktet
LEXO MË SHUMË

Ne u ofrojmë klientëve produkte të cilësisë së lartë, ekonomike dhe praktike, të reja dhe unike të kangjellave prej çeliku të pandryshkshëm dhe parmakë çeliku inox. Në të njëjtën kohë, Jiannuo Hardware po zhvillon vazhdimisht teknologji të reja, procese të reja dhe produkte të reja që janë të përshtatshme për pajisje moderne dekorative për t'iu përshtatur zhvillimit të tregut.

Me qëndrimin tonë profesional, hardueri Jiannuo ka fituar reputacion të mirë dhe miratim nga klientët tanë. Ne këmbëngulim në konceptin e shërbimit të "Klienti në qendër, cilësia në radhë të parë" që krijon pamje estetike dhe produkte të reja me jetëgjatësi.

AKSESORË TË personalizuara të banjës 304 kapëse qelqi çeliku e pandryshkshme e aplikueshme për dyer xhami | Jiannuo
MBAJTJE GLASS Pajisje për banjëMateriali kryesor: çelik inox 304JN-BS001,JN-BS002,JN-BS003,JN-BS004,JN-BS005,JN-BS006Zbatohet për derën prej xhami 800-1000 mm të gjerë dhe 8-12 mm, kur dera mbyllet në rreth 25°, kabina e saj mbyllet automatikisht.Kapëse qelqi krahasuar me produkte të ngjashme në treg, ka avantazhe të pakrahasueshme të jashtëzakonshme për sa i përket performancës, cilësisë, pamjes etj., dhe gëzon një reputacion të mirë në treg. Jiannuo përmbledh defektet e produkteve të kaluara dhe i përmirëson vazhdimisht. Zbatohet për derën prej xhami 800-1000 mm të gjerë dhe 8-12 mm, kur dera mbyllet në rreth 25°, kabina e saj mbyllet automatikisht.
Customized 304/316 Kangjella Çelik Round / Sheshi Post Base Cover SS Fundi Cap | Jiannuo
Fundi CapJN-A039, JN-A040, JN-A041, JN-A042, JN-A043, JN-A044304/316 SSParmak çelik Round / Sheshi Fundi Cap në krahasim me produkte të ngjashme në treg, ajo ka përparësi të pakrahasueshme të jashtëzakonshme në drejtim të performancës, cilësisë, pamjen, etc.and gëzon një reputacion të mirë në market.Jiannuo përmbledh defektet e produkteve të fundit, dhe vazhdimisht përmirëson ato. Specifikimet e Cap End mund të personalizohet sipas nevojave tuaja.
Prodhuesit e personalizuar të perdeve metalike prej çeliku inox nga Kina
Prodhuesit e perdeve metalike prej çeliku të personalizuar Jiannuo nga Kina, kompania jonë ka punëtorinë e saj të prodhimit.Urtinat e dekorimit metalik janë bërë nga unaza metalike të lidhura në seri, duke u dhënë njerëzve një ndjenjë varjeje të rëndë, me shumë teksturë. Perde metalike janë të përshtatshme për dekorim në shtëpi, qendra tregtare, aeroporte, apartamente dhe vende të tjera, në mënyrë që pozicioni të mund të rritet në mënyrë inteligjente.
Jiannuo Stainless Drain Cover Cover Well Cover Lavaman Prodhuesit
304 mbulesë kullimi prej çeliku inox, mbulesë kullimi prej çeliku inoks 316, mbulesë kullimi prej çeliku inox të krehur, mbulesë e rastësishme kullimi prej çeliku inox, mbulesë kullimi katror, ​​mbulesë kullimi aeroporti, mbulesë e kanalizimeve të shkollës, mbulesë kanalizimesh komunitare.
Rreth Nesh

Aktualisht, Jiannuo është një kompani profesionale e specializuar në kërkimin dhe zhvillimin, projektimin, prodhimin, instalimin inxhinierik, ajo ka krijuar një rrjet të rreptë shitjesh dhe shërbimi pas shitjes dhe imazh të mirë të korporatës, i cili është vlerësuar dhe njohur nga klientët tanë.

Jiannuo Hardware këmbëngulin në konceptin e shërbimit të "Klientit në qendër, Cilësia e parë". Ne besojmë se do të aprovojmë gjithnjë e më shumë klientët brenda dhe jashtë vendit, si dhe do të rritemi më të fortë dita ditës.


Nëse keni më shumë pyetje, ju lutemi na kontaktoni

Na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë se imagjinata juaj.

Dërgoni kërkesën tuaj